czwartek, stycznia 14, 2016

#5 krem & koncentrat nawilżający Yves Rocher | Tydzień z blogiem

We wtorek pojawił się z bublami. Mogliście tam zobaczyć koncentrat nawilżający. Dziś recenzja dwóch produktów z tej samej serii - hydra vegetal.


Na początku używałam obu produktów codziennie wieczorem. Najpierw serum, potem krem. Na etykiecie jest zamieszczona informacja, że można stosować razem lub przez 7 dni sam koncentrat. Postanowiłam wypróbować jak sprawdzi się sam koncentrat - zero efektów. Skóra nie była nawilżona, ani miękka, była po prostu zwykła (czyli pragnęła nawilżenia, moja skóra jest obecnie bardzo sucha), (mama potwierdziła moją opinię). Po kilku dniach wróciłam do stosowania duetu: koncentrat + krem.  


Podczas stosowania obu produktów, skóra była nawilżona, miękka i elastyczna. Jednak to sprawka tylko samego kremu. Koncentrat szybko się skończył (był bardzo niewydajny), a skóra z dnia na dzień lepiej nawilżona.

Krem z tej serii okazał się dobry, jednak są lepsze i do niego nie wrócę. Myślę, że w okresie jesienno - zimowym by się nie sprawdził, bo ma lekką konsystencję.

Znacie? Jakie kremy stosujecie na noc? Polecicie jakiś krem o bogatej konsystencji?

Buziaki

1 komentarz:

  1. Czytałam, ze poprzednia wersja tego koncentratu była zdecydowanie lepsza :(

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedzenie mojego bloga – mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej. Będzie mi bardzo miło, gdy dołączysz do obserwatorów czy followersów na instagramie. Na każdy komentarz odpowiadam pod nim.
Buziaki!

Zdjęcia i tekst są w znacznej większości mojego autorstwa (jeżeli nie - jest to wyraźnie zaznaczone). Nie kopiuj! Jeżeli chcesz wykorzystać treść lub zdjęcia zawarte na moim blogu - zapytaj!

Copyright © 2016 ZMIENIONY RYTM , Blogger