niedziela, marca 13, 2016

Efekt hybrydowych paznokci z Delia

Nie ma dnia, żebym nie miała pomalowanych paznokci. Używam zwykłych lakierów, które można kupić w każdej drogerii. Kolory - różne, od zielonych po różowe.

Teraz, gdy paznokcie hybrydowe są na topie, w osiedlowej drogerii znalazłam zamiennik - Delia Hybrid Gel Top Coat Step 2. 


Na początku top coat jest gęsty, ale dobrze się rozprowadza na paznokciach. Pod koniec buteleczki jeszcze gęstnieje, ciężko się z nim pracuje i potrafi zrobić pęcherzyki na lakierze. Raz, góra dwa zdarzyło mi się, że zbierał lakier, ale być może to dlatego, że za wcześnie go nałożyłam (lakier musi być wyschnięty w 100%). Top ten dość długo schnie, trzeba mu dać ok. 15-20 min.


Top przedłuża trwałość lakieru, trzyma się on bardzo dobrze, ciężko go zmyć (top jest żelowy, może odchodzić płatami, jak się postaracie - ja to zrobiłam I NIE POLECAM!!!), ale końcówki nadal ścierają się szybko, niestety. Plus, dla którego kupię ten produkt ponownie to fakt, że świetnie nabłyszcza lakier (na czarnym wygląda obłędnie :))  Efekt jest podobny do hybrydowych, ale nie taki sam.

Produkt ma więcej minusów, niż plusów. Jednak wrócę do niego ponownie. Czekam również na Wasze propozycje dobrych top coatów! :)


Buziaki

3 komentarze:

  1. Ja używam top coatu z Maybelline i jestem zadowolona :) Niestety nigdzie nie mam dostępu do produktów Delia :(

    OdpowiedzUsuń
  2. ja swego czasu bardzo lubiłam top coaty z Eveline :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Ja polecam utwardzacz z My Secret 3w1. Faktycznie przedłuża żywotność lakieru na paznokciach :).

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedzenie mojego bloga – mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej. Będzie mi bardzo miło, gdy dołączysz do obserwatorów czy followersów na instagramie. Na każdy komentarz odpowiadam pod nim.
Buziaki!

Zdjęcia i tekst są w znacznej większości mojego autorstwa (jeżeli nie - jest to wyraźnie zaznaczone). Nie kopiuj! Jeżeli chcesz wykorzystać treść lub zdjęcia zawarte na moim blogu - zapytaj!

Copyright © 2016 ZMIENIONY RYTM , Blogger