niedziela, października 02, 2016

Promyczek & Gus || Kim Holden


"Jesteście dzielni. A teraz idźcie, stwórzcie legendę! To rozkaz. Zróbcie to. Proszę."Promyczek 

Promyczek to książka, która nie jest napisana słowami, lecz emocjami. Książka o Kate, którą nie bez powodu Gus - przyjaciel, nazwał Promyczkiem. Kate wkracza w dorosłe życie, wyprowadza się z miejsca, w którym dorastała. Jej życie nie było łatwe, pomimo to co ją spotkało jest osobą bardzo ciepłą, przyjazną, uprzejmą, pozytywną, radosną, silną, mądrą. W Grant (mieście do którego się przeprowadziła) poznała chłopaka Kellera. Każdemu mogłoby się wydawać, że historia potoczy się lekko i przyjemnie, tak nie jest. Oboje skrywają tajemnice, które z czasem wychodzą na jaw.

Książka z początku wydaje się prosta, jednak później, gdy akacja nabiera tempa, wszystko się zmienia. Jest pełna rozterek nastolatków, ich problemów w domu, niezwykłej przyjaźni, czy pierwszych miłościach.

Promyczek jest postacią, której nie da się nie kochać! Książka, jest historią, której nie da się zapomnieć. Ostatnie kilkadziesiąt stron czytałam ze łzami w oczach, było tam tyle emocji, że nie chciałam, aby ta książka tak szybko się kończyła.Gus 

To kontynuuacja Promyczka. Jest napisana w ten sam sposób - w wersji dzienniczka. Opowieść o życiu "po". Pełna bólu, żalu i gniewu. Historia o tym, jak stworzyć legendę i zacząć żyć od nowa. Gus oczaruje Was tak samo jak Promyczek, ale w inny sposób. O drugiej części nie będę pisała wiele, aby nie zdradzić o czym była pierwsza część.


Kim Holden pisze rewelacyjnie, to nie tylko puste słowa, ale słowa nasycone emocjami. Jest to moja ulubiona autorka, tak samo jak Collen Hoover. Dla tych z Was co znają CH i lubią jak pisze, pozycja obowiązkowa. Książki nie tylko dla romantyczek. ;)

Czytałyście? Jaki książki lubicie najbardziej?

Buziaki!

10 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie znam autorki ani książek - muszę koniecznie obczaić :D

  OdpowiedzUsuń
 3. ja muszę się przyznać że nie czytam, w sumie nie bardzo mam na to czas, a jak próbuję to zaraz mi się spać chce

  OdpowiedzUsuń
 4. Nigdy nie spotkałam się z tymi książkami

  OdpowiedzUsuń
 5. Znam promyczka, przyjemnie sie czytało, ale nie było efektu 'wow' :P Gusa na pewno przeczytam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. jestem ciekawa tych obu książek, wiele dziewczyn poleca, nie wykluczam, że się skuszę:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ciekawe pozycje, nie miałam od dawna czasu na dobrą książkę, muszę to zmienić :)

  OdpowiedzUsuń
 8. nie znam autorki ani tych pozycji, ale twoje przedstawienie ich brzmi swietnie!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedzenie mojego bloga – mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej. Będzie mi bardzo miło, gdy dołączysz do obserwatorów czy followersów na instagramie. Na każdy komentarz odpowiadam pod nim.
Buziaki!

Zdjęcia i tekst są w znacznej większości mojego autorstwa (jeżeli nie - jest to wyraźnie zaznaczone). Nie kopiuj! Jeżeli chcesz wykorzystać treść lub zdjęcia zawarte na moim blogu - zapytaj!

Copyright © 2016 ZMIENIONY RYTM , Blogger