wtorek, marca 10, 2015

Niekosmetyczni ulubieńcy ostatnich miesięcy

Już kilka miesięcy nie było takiej notki, dlatego dziś zbieram to wszystko i dzielę się z Wami! :)

Książka
W przeciągu 2 miesięcy przeczytałam kilka pozycji, 3 z nich przedstawiają historię, 4 - ostatnia jest poradnikiem, który warto przeczytać z dystansem :)

  • Love Rosie  - po obejrzeniu filmu, który wyszedł (z tego co pamiętam) w grudniu zdecydowałam się na przeczytanie książki i to był dobry pomysł! Jest o wiele lepsza od filmu. Przedstawia historię przyjaciół, kończy się za szybko. :(
  • Dlaczego mężczyźni kochają zołzy  - poradnik. Zołza inaczej, o kobietach niezależnych. Perełką nie jest, ale można przeczytać, spojrzeć z przymrużeniem oka. ;) Kilka rad można wcielić w swoje życie.
Film 
źródło

Love, Rosie  - Film stworzony na podstawie książki, wiele fragmentów powycinanych, wątki się nie zgadzają, ale film sam w sobie bardzo mi się podobał i obejrzałam go już kilka razy. ;)

źródło

Merida Waleczna - nie jest to bajka, w której grają słodkie księżniczki. Jest ona o Meridzie, która jest silną kobietą (dziewczynką) o marchewkowych włosach. Nic nie jest jej straszne. ;)

Muzyka

VNM x KUBA KNAP x W.E.N.A. x KUBAN - TOUR OF THE YEAR prod.SoDrumatic
Kuban x Essex - Mała Mi
Shogun - Say Something
Andy Moor feat Meredith Call - Undeserved (Matt Bukovski Remix)

Jeśli chcesz przeczytać o książce/ filmie, usłyszeć piosenkę kliknij w tytuł*

Podzielcie się swoimi ulubieńcami :)

Buziaki

2 komentarze:

  1. za książki chętnie sama wzięłabym się :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Merida - podoba mi się ta bajka ;)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedzenie mojego bloga – mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej. Będzie mi bardzo miło, gdy dołączysz do obserwatorów czy followersów na instagramie. Na każdy komentarz odpowiadam pod nim.
Buziaki!

Zdjęcia i tekst są w znacznej większości mojego autorstwa (jeżeli nie - jest to wyraźnie zaznaczone). Nie kopiuj! Jeżeli chcesz wykorzystać treść lub zdjęcia zawarte na moim blogu - zapytaj!

Copyright © 2016 ZMIENIONY RYTM , Blogger