niedziela, marca 08, 2015

Przegląd telewizyjny

Od marca wiele nowości na prawie każdej stacji telewizyjnej. Seriale, programy rozrywkowe i inne. Co możemy obejrzeć od 1 marca?

Mąż czy nie mąż (TVN) - niedziela 21:20


Nie rób scen! (TVN) - niedziela 21:50Służby specjalne (TVP 2) - niedziela 21:10


zwiastun filmu

Project Runway (TVN) - środa 21:30Taniec z gwiazdami (Polsat) - piątek 20:00Twoja twarz brzmi znajomo (Polsat) - sobota 22:05Przyjaciółki (Polsat) - czwartek 21:05Prawo Agaty (TVN) - wtorek 21:30
You Can Dance (TVN) - poniedziałek 21:30

Co oglądacie? Co zaczniecie oglądać z wiosennej ramówki? :) Ja najbardziej zadowolona jestem, że pojawił się kolejny sezon Prawo Agaty! :)

Z okazji naszego święta chciałabym Wam życzyć wszystkiego najlepszego, miłości, radości i uśmiechu na każdy dzień! :*

Buziaki

5 komentarzy:

 1. ja z wyprzedzeniem oglądam ♥Prawo Agaty♥ na internecie oraz Mąż czy nie mąż resztę tych nowości w telewizji nie oglądam bo jakoś mnie nie zaciekawiły.. Przyjaciółki trochę już moim zdaniem pogorszyły się...;/

  OdpowiedzUsuń
 2. Przyjaciółki oglądam od pierwszego odcinka i uwielbiam ten serial. Ostatnio trafiłam też na Project Runway i wciągnęło mnie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Project Runway oglądałam ostatnio i jestem na bieżąco z Przyjaciółkami - uwielbiam ten s
  erial, Prawo Agaty tez lubię, ale nie oglądałam jeszcze nowych odcinków, może dzisiaj nadrobię wieczorem. Jeszcze polecam O mnie się nie martw, leci na TVP2 w piątki wieczorem, drugi sezon :)

  OdpowiedzUsuń
 4. kilka z tych programów oglądam chętnie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Oglądam jedynie prawo Agaty i kuchenne rewolucje ;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedzenie mojego bloga – mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej. Będzie mi bardzo miło, gdy dołączysz do obserwatorów czy followersów na instagramie. Na każdy komentarz odpowiadam pod nim.
Buziaki!

Zdjęcia i tekst są w znacznej większości mojego autorstwa (jeżeli nie - jest to wyraźnie zaznaczone). Nie kopiuj! Jeżeli chcesz wykorzystać treść lub zdjęcia zawarte na moim blogu - zapytaj!

Copyright © 2016 ZMIENIONY RYTM , Blogger