wtorek, lipca 26, 2016

No to bubel!

No to bubel!
Na stronie głównej jest specjalna etykieta BUBLE. Pojawiło się tam już kilkanaście postów o produktach, które mi się nie sprawdziły. A dlaczego? Sprawdźcie same. :) Dziś kolejny post z tej serii.


piątek, lipca 22, 2016

Maskarowi ulubieńcy

Maskarowi ulubieńcy
Zbiór trzech tuszy do rzęs, które wyglądają rewelacyjnie na rzęsach (nie tylko moich!).


wtorek, lipca 19, 2016

Paleta cieni Catrice Absolute Eye Colour 100 F'rosen Yoghurt

Paleta cieni Catrice Absolute Eye Colour 100 F'rosen Yoghurt
ulubieńcach maja pokazywałam Wam paletkę cieni Catrice. Dziś przyjrzymy się bliżej tej paletce. :)

Oczy zaczęłam malować już jakiś czas temu. Zawsze stawiałam na brązy czy złoto. Miałam pojedyncze kolory, które nadawały się na każdą okazję. Kiedy w beGlossy pojawiła się jogurtowa paletka z Catrice byłam zadowolona, w dodatku był to początek wiosny - kolory idealne.środa, lipca 13, 2016

Ulubiony korektor pod oczy razy trzy

Ulubiony korektor pod oczy razy trzy
Hej! Zaprezentuje Wam dzisiaj trzy korektory pod oczy, które polubiłam. Każdy z nich ma inny odcień, inny aplikator, podobne krycie, znajdują się w drogerii. Są odpowiednie dla niewymagającej skóry pod oczami, młodej, bez większych problemów.

niedziela, lipca 10, 2016

Letnie linki, które mogą Ci się przydać & letnie inspiracje

Letnie linki, które mogą Ci się przydać & letnie inspiracje
Hej! Dzisiaj przedstawiam Wam listę linków, które w porze letnio-wakacyjnej może Wam się przydać.

Jeśli nie lubisz się opalać lub nie chcesz jechać blada na wakacje warto wypróbować produkty brązujące, takie jak balsamy czy samoopalacze. Na rynku jest już tyle produktów do wyboru, że można łatwo wybrać coś odpowiedniego dla siebie. Ja, wybierając samoopalacz, chcę aby nie robił smug, miał złoty odcień i wyglądał naturalnie na mojej jasnej skórze. Jaki produkt wybrałam i polecam, zobaczycie w tym poście: Ulubieńcy kwietnia.

Inne linki, które mogą Ci się przydać: 
Kosmetyki i rzeczy, które są moimi niezbędnikami latem to: 
Paznokcie idealne na lato
Więcej inspiracji możecie zobaczyć w zakładce Nails.

Pielęgnacja
Każda z nas chce, aby szczególnie latem twarz wyglądała idealnie. Zwróćcie więc uwagę na te dwa linki. Jest to lista czynności, które być może (nie)robimy, a nie zdajemy sobie sprawy, że szkodzą one naszej skórze twarzy.


* * * L E T N I E    I N S P I R A C J E * * * 


Buziaki

piątek, lipca 08, 2016

☼ Letni niezbędnik ☼

☼ Letni niezbędnik ☼
Hej! Dziś post iście wakacyjny! Rok temu dodałam pierwszą część letnich niezbędników, które oczywiście nadal są aktualne, a dziś pokaże Wam coś innego. :) 


sobota, lipca 02, 2016

Ulubieńcy czerwca | Kosmetyki, Euro, film, książki, aplikacja

Ulubieńcy czerwca | Kosmetyki, Euro, film, książki, aplikacja
Hej! Wybaczcie za tę kilkudniową przerwę, ale przez ten upał nie miałam ochoty siedzieć przed komputerem... Dziś, od rana tworzę, bo już nie mogłam się doczekać, kiedy dodam nowy post! :) 

Czerwiec to miesiąc Euro. Ja jako fanka, spędziłam wiele godzin przed TV. Wspierałam naszych NAJLEPSZYCH piłkarzy! Szkoda, że nie udało się awansować do kolej rundy, ale i tak zaszli BARDZO DALEKO. Smutek jest, bo byliśmy tak blisko awansu. Jednak szczęście nam nie dopisało. Ale i tak są NAJLEPSI! Jestem z nich niesamowicie dumna!!!

U L U B I O N E   K O S M E T Y K I


Copyright © 2016 ZMIENIONY RYTM , Blogger